• Неодамнешно
Женски Цветни Без Ракави Круг Вратот Резервоарот Фустан
zoom_in

Женски Цветни Без Ракави Круг Вратот Резервоарот Фустан

DEN 239.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Цветни Без Ракави Клучалка Замав Резервоарот Сарафан. Мека и удобна ткаенина, лесна, еластична,дише и удобна, совршен фустан за летна плажа. Карактеристики : сарафан Без Ракави, лабав секојдневен стил, џебови, летен фустан со резервоар, лелеав фустан за лулашка. Прилика : Летна плажа, патување, одмор, патување, екскурзија, крстарење, одмор, улична облека, работа, секојдневна, забава, датум, бременост, коктел, секојдневен живот, одмор, дом, клуб, собир итн. Забелешка : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да ја поставите нарачката, вистинската големина на вас ќе направи да изгледате пошармантно. Содржина на пакетот : 1 х Парче Фустан. Препознајте го името на нашиот бренд " ДИМАДЕ". Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме Со нашите можности Полиестер и Спандекс. Мека,растеглива, удобна и дише. Без ракави, тенок фит на Тркалезниот врат, цветен принт,лабаво вклопување, над должината на коленото, предната клучалка, фустанот на резервоарот за нишање. Погоден за секојдневно, дазуално, плажа, работа,датум,надвор,патување,дом, дневна,одмор,забава, лето, пролет, aut.

Избор на купувачи..