• Неодамнешно
Поставете Ултра Фин Мрежест Цедалка Мрежен Филтер со Прачка За Преса За Сок Млеко Соја Кафе
zoom_in

Поставете Ултра Фин Мрежест Цедалка Мрежен Филтер со Прачка За Преса За Сок Млеко Соја Кафе

DEN 143.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Од Soarian Од Joybuy пазарот.Опис. Широка употреба, одлична за филтрирање на соја, млеко, сок, вино, кафе, ориз, јогурт, сирење итн со разумен дизајн на структурата, неговата фина мрежа е погуста и ефектот на филтрирање е подобар. Лесно ќе ви помогне да ги филтрирате остатоците, за да можете да направите повеќе вкусни пијалоци или храна. Карактеристики. - Боја : Бела. - Материјал : ПП. - Големина : 12,20Х5, 50Х5, 50см/4, 79Х2, 16Х2 , 16 инчи-Големина : 30, 00Х19, 00Х1, 50см/11, 79Х7, 47Х0, 59ин . - Дизајниран со рачка, лесен е за држење, држење и ракување, во голема мера заштедете ги вашите напори. - Одликувајќи се со прекрасен дизајн на боја и форма, неговиот привлечен изглед лесно ќе ги освои услугите на луѓето. - Оваа цедалка за храна е дизајнирана со фина мрежа, ви овозможува ефикасно да филтрирате речиси се што сакате. - Изработен од врвен материјал, безбеден, здрав и издржлив, одличен избор за филтрирање на храната во кујната. - Можете да го купите за себе или да го дадете како подарок за вашите пријатели или семејство. Дизајниран со рачка, лесен е за држење, држење и ракување, во голема мера заштедете ги вашите напори. Одликувајќи се со прекрасен дизајн на боја и форма, неговиот привлечен изглед лесно ќе ги освои услугите на луѓето. Оваа цедалка за храна е дизајнирана со фина мрежа, ви овозможува ефикасно да филтрирате речиси се што сакате. Изработен од врвен материјал, безбеден, здрав и издржлив, одличен избор за филтрирање на храната во кујната. Можете да го купите за себе или да го дадете како подарок за вашите пријатели или семејство.

Избор на купувачи..