• Неодамнешно
блејзер фустан, Замав Фустан Со Долги Ракави Божиќна Печатена Крпеница Крзнен В - Врат Нацртајте Назад Ретро Фустан жени облечени врвови убави градинарски фустани
zoom_in

блејзер фустан, Замав Фустан Со Долги Ракави Божиќна Печатена Крпеница Крзнен В - Врат Нацртајте Назад Ретро Фустан жени облечени

DEN 319.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

: Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 90см/35.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 95см/37.Аксхд блејзер фустан, Замав Фустан Со Долг Ракав Божиќна Печатена Крпеница Крзнен В-Врат Нацртајте Назад Ретро Фустан жени облечени врвови убави градинарски фустани жени миењето Со Ниска температура и благите процедури за дехидрација имаат помало влијание врз облеката и помагаат во одржување на бојата, обликот и текстурата на ткаенината.Овој Печатен Фустан е ПРЕКРАСЕН! чипка и колку е удобна! Не пропуштајте го овој фустан.83" Половината : 80см/31.31 "Ракав : 60см/23.34 "Ракав : 59cm/23. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 105cm/41. Големина Табела : Големина : И Големина.37 "Ракав : 58см/22.56 "Должина : 100см/39.43 "Должина : 104см/40. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 100см/39. Карактеристики : 1.23" Половината : 85cm/33.55" Големина : XXL Големина.Одлично За Забава, Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! 5. Информации за производот : Пол : Жени Прилика : Забава, Дневно, Секојдневен Материјал : Полиестерски Стил : Секојдневно Вклопување : Одговара на дебелината на големината : Стандардно Како Да се мие : Ладно Миење Раце, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски Фустан.62" Половината : 90см/35.Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни 3.40" Ракав : 57см/22. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 110см/43.50 "Должина : 102см/40.53 " Должина : 101см/39. Исто така, ја намалува потрошувачката на енергија за време на одржувањето.It многу мода и ве прават толку убавина.37" Големина : М Големина.16" Големина : XL Големина.43 "Ракав : 56см/22. Температура на перење во машина ДО 40 ° C, кратко време суво не користете детергент/белило температура на Пеглање до 9486 ° C тетрахлороетилен хемиско чистење Не користете фен.76"Големина : Л Големина.05" Половината : 70см/27.46 "Должина : 103cm/40.44 "Половината : 75см/29.

Избор на купувачи..