• Неодамнешно
Пуавкоер Женски Лабави Секојдневни Комбинезони Со Ремени За Шпагети Без Ракави Растегливи Широки Шипки За Нозе Со Два Џебови Женски Костум За Панталони
zoom_in

Пуавкоер Женски Лабави Секојдневни Комбинезони Со Ремени За Шпагети Без Ракави Растегливи Широки Шипки За Нозе Со Два Џебови

DEN 63.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Лабави Секојдневни Комбинезони Со Ленти За Шпагети Без Ракави, Растегливи Широки Шипки За Нозе Со Два Џебови. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 300гр. големина На Пакетот : 25х20х3см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : С Половината : 107см/42.13" Должина : 139см/54.72"Големина : М Половината : 112см/44.09" Должина : 140см/55.12"Големина : Л Половината : 120см/47.24" Должина : 141см/55.51"Големина : XL Половината : 127см/50.00" Должина : 142см/55.91"големина : xxl половината : 135cm/53.15" должина : 143cm/56.30"големина : xxxl половината : 143cm/56.30" должина : 144cm/56.69" материјал : ткаенина, многу мека, удобна, лесна и дише, а уникатниот Стил ќе ВЕ Направи Неверојатни пред вашите пријатели. Големина : Ве Молиме Проверете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Нарачате (Не Големина), Ако Не Сте Сигурни За Големината Или Имате Други Прашања.Ве Молиме Контактирајте Не.Благодарам!. Повод : Погоден За Секојдневна Облека И Активности На Отворено Како Забава, Плажа, Клуб, Одмор, Работа, Спорт, Шопинг Ден, Одморалишта И Сл. Карактеристики : Прилагодливи Ремени, Квадратно Деколте и Грб, Лабаво Вклопување На Половината, Полите, Широки Панталони За Нозе, Отпечатоци Од Сончоглед, Секојдневен Стил, Многу Кул За Носење Во Топло Лето.

Избор на купувачи..