• Неодамнешно
Чипка Царство Широк Растеглива Чипка Лента Еластична Трим Ткаенина Со Цветни Шема За Невестински Свадбени Украси, Шиење Сам Правење И САМ Занаети-Дворови
zoom_in

Чипка Царство Широк Растеглива Чипка Лента Еластична Трим Ткаенина Со Цветни Шема За Невестински Свадбени Украси, Шиење Сам

DEN 241.60

Количина на стоки
check Достапно на барање

Црна Истегнувачка Чипка Со Цветен Дезен3, 15 Инчи Широка Чипка за 5 Јарди/ролсофт И Еластичност (Сооднос На Еластичност 1 : 2)Материјали : 90% Најлон/10% Спандекс . Премиум Материјал Кој Не Ја Иритира Кожата Најдобро Се Протега Чипка за : САМОСТОЈНИ ленти за глава,Подвезици ,Букети, Врски За Коса,Украси За Домови и Венчавки, Држачи за Пони и Други Занаети ние сме специјализирани за продажба на различни чипка лента.ДЕКОРАЦИЈА ЧИПКА ТРИМ : Декоративни панделки За бележници, подарок завиткување, невестинска свадба, партија, дома, родендени, валентин, централни парчиња, поставување на маса, букети итн.САМ ЗАНАЕТ : Совршен За шиење, резервација на отпадоци, правење лак за коса гроздобер шиење, занаетчиски проекти,картичка, занаети од хартија, украсување корпи за подароци,акцентирање домашен текстил, врски за коса, шиење,боси сандали, невестински подвезици, пелени за повеќекратна употреба, камизоли и многу повеќе сам проекти. Известување : 1. Ве молиме дозволете 1-3% грешка поради рачно мерење. 2. Бојата може да биде малку поинаква од прикажаната слика поради светлината на екранот или други причини. Чипка Царство 3,15 инчи Широк Растеглива Чипка Лента Еластична Трим Ткаенина со Цветни Шема За Невестински Свадбени Украси, Шиење Сам Правење И САМ Занаети-5 Јарди (Црна 5ид).

Избор на купувачи..