• Неодамнешно
Нјспдј Пред Божиќни Украси Божиќни Украси Креативен Раб Кадифен Подарок Торба Божиќ
zoom_in

Нјспдј Пред Божиќни Украси Божиќни Украси Креативен Раб Кадифен Подарок Торба Божиќ

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Божиќни Украси Креативен Раб Кадифен Чорапи Торба За Подароци Божиќни Чорапи Карактеристики : Име : Божиќни чорапи единечна тежина : 102g1x материјал за бел производ : кадифен неткаен материјал големина на производот : должина 47,5 см, ширина 22cm1x Бел Производ Вовед : Складирање Хартија За Завиткување Тврда Тоалетна Хартија Хартија За Завиткување Божиќни Украси Креативен Раб Кадифен Чорапи Торба За Подароци Божиќни Чорапи. Пребарување Клучни Зборови : Хартија За Завиткување Роза Лубеница Подарок Завиткајте Хартија За Завиткување Дебела Тешка Божиќна Хартија За Завиткување Хартија За Завиткување Бебе Момче Одбојка Хартија За Завиткување Книга Хартија За Завиткување Божиќна Хартија За Завиткување Еднобојна Трендовска Божиќна Хартија За Завиткување Дилдо. Материјал на производот : Кадифен Неткаен Материјал Завиткување Хартија За Завиткување Хартија За Пакување Подароци Пастели Од Хартија Во Боја. 1x Бело Завиткување Хартија За Завиткување Божиќна Хартија За Завиткување Масовно Благодарам Жици За Завиткување. Единечна Тежина : 102гр Хартија за Завиткување со Хартија за Завиткување Лента со Исечени Линии Цврста Хартија за Завиткување со Исечени Линии Обратно. Класичен црвен дизајн. Одличен додаток на празнични украси и сезони декор. 100% сосема нов и висококвалитетен производ.

Избор на купувачи..