• Неодамнешно
Оукаили Детска Плажа Сандала Сандали Со Затворени Прсти Лизгање На Слајдови На Платформа Нелизгачки Водоотпорни Влечки Базен Куќа Чевли Делфин Жолта 11,5 Ц-12С
zoom_in

Оукаили Детска Плажа Сандала Сандали Со Затворени Прсти Лизгање На Слајдови На Платформа Нелизгачки Водоотпорни Влечки Базен

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

ШИРОКО ПРИЛИКИ : Совршен за цела сезона и прилики, внатрешна спална соба, бања, дневна соба, базен, плажа, одмор, одмор, јавни тушеви, парни соби, студентски домови, кампови, базени, соблекувални. Секојдневен стил совршен за цела сезона и прилики, внатрешна спална соба, бања, дневна соба, спа центар, базен, плажа, одмор, одмор, јавни тушеви, парни соби, студентски домови, кампови, базени, соблекувални итн.Содржина на пакетот : 1 Пар Слајд Сандали За Деца (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1.Опис : Пол : Унисекс, Девојки, Момчиња, Деца, Детски Стил : Слајд Сандали, Платформа Сандали, Бања Сандали, Слајдови, Туш Влечки, Плажа Сандали, Летни Влечки Тип На Шема : Цртан Филм, Исечок Боја : Жолта, Розова, Кралска Сина(Опционално)Големина : САД 8 C-9 C, САД 10 C-11 C, САД 11.

Избор на купувачи..