• Неодамнешно
Воодушевување Накит Златен Тон Силвертон Мал Отворен Клуч За Шепа Ѓердани За Срце Мајка И Ќерка, 19 +2
zoom_in

Воодушевување Накит Златен Тон Силвертон Мал Отворен Клуч За Шепа Ѓердани За Срце Мајка И Ќерка, 19 +2

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Голдтон Мал Отворен Клуч За Шепа Ѓердани За Срце Мајка И Ќерка (Сет на 2), 19"+2". Големината на шармот е прибл. 0,84 х 0,31 х 0,08 инчи (Hx Wx D) вклучувајќи јамка. Срцата на мајката и Ќерката се приближно 0,76 х 0,65 х 0,11 инчи (Hx Wx D) не вклучувајќи јамка. Зборот е антички на предната страна СО АБ кристал. Грбот има антички цвет. Роло Синџир Ѓердан е 19 инчи со 2 инчен продолжувач синџир. Јастог Канџа Затворач. Прекрасен подарок за денот на мајката за да ја покажете вашата посебна врска. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : нашите производи не се наменети за деца 14 години и помлади. Срцата на мајката и Ќерката се приближно 0,76 х 0,65 х 0,11 инчи (Hx Wx D) не вклучувајќи јамка. Зборот е антички на предната страна СО АБ кристал. Грбот има антички цвет. Роло Синџир Ѓердан е 19 инчи со 2 инчен продолжувач синџир. Јастог Канџа Затворач. Прекрасен подарок за денот на мајката за да ја покажете вашата посебна врска.

Избор на купувачи..