• Неодамнешно
Котони Женски Летен Ромпер Вратоврска Рамо Ракави Ромпер Шорцеви Комбинезон За Жена Со Џебови
zoom_in

Котони Женски Летен Ромпер Вратоврска Рамо Ракави Ромпер Шорцеви Комбинезон За Жена Со Џебови

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сезона : Лето.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Дизајни : Разновидноста одговара на сите ваши шарени врвови; Многу удобни и стилски шорцеви за жени! Основните летни шорцеви! Нов изглед за летото и нешто секојдневно како главен производ за вашата гардероба. Материјал : Полиестер. 100% Полиестер / Рачно Перење Или Машинско Перење / Ромпери За жена. Совршено се вклопуваат за повеќето фигури.Женски Моден Летен Цврст Лежерен Суспендиран Краток Комбинезон Без Ракави. За да ја осигурате долговечноста на вашите шорцеви, препорачуваме да ги миете во ладна вода и да избегнувате белило. Должина На Ракавот : Без Ракави. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Јака : Квадратен Врат. Стил : Секојдневен,Моден. Кога ги сушите, најдобро е да ги закачите или обложите исушете ги и измијте ги со слични бои за да спречите избледување или промена на бојата.Карактеристики : Секојдневен, Половер, Цврст, Ромперс,Комбинезони,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Секојдневна блуза Аутунм.Материјал : Полиестер. Пол : Жени, Девојче.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Тип На Шема : Цврст.Дизајнот го прави повеќе секси и привлечен за носење.

Избор на купувачи..