• Неодамнешно
Недефинирани Подароци 2xl Медисен Оган Стил Краток Ракав Памучна Маица
zoom_in

Недефинирани Подароци 2xl Медисен Оган Стил Краток Ракав Памучна Маица

DEN 303.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат На екипажот Белата Маица Во Стилот На Оган Медисен го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка Направи Огнен Стил отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

Избор на купувачи..