• Неодамнешно
Обвивки Големи И Мали Преклопливи Најлонски Торби За Намирници За Повеќекратна Употреба, Комплет од 4, Птици Во Рајот
zoom_in

Обвивки Големи И Мали Преклопливи Најлонски Торби За Намирници За Повеќекратна Употреба, Комплет од 4, Птици Во Рајот

DEN 619.04

Количина на стоки
check Достапно на барање

Кесите за повеќекратна употреба се забавна и модерна алтернатива на пластичните кеси за еднократна употреба. Бидете љубезни кон околината користејќи ги нашите најлонски кеси за повеќекратна употреба. Големата торба ви овозможува да носите повеќе од просечната торба за намирници; користете ја торбата за шопинг, додека патувате или за складирање. Малата торба прави пригодна торба за книги и торба за ручек. Двете кеси се супер издржливи и можат да носат до 44 килограми. Овие кеси за повеќекратна употреба може да се преклопат во внатрешен џеб и да се чуваат погодно подалеку кога не се користат. Се продава како комплет од 4, 2 големи и 2 мали кеси во секој комплет. Достапно во различни модели што ќе го направат носењето на торбите наоколу пријатно. ПРОМОВИРА ЗЕЛЕН НАЧИН НА ЖИВОТ. Го намалува ѓубрето од несакани пластични кеси, помага во заштитата на животната средина и дивиот свет. Овие кеси за повеќекратна употреба може да се користат повторно и повторно. Преклопен. Кесите за повеќекратна употреба може да се преклопат во мал внатрешен џеб што може погодно да се вклопи во вашата чанта. Одлично за носење со вас каде и да посакате. ГОЛЕМИНА : Голем : 22 х 16,5 инчи, 9 инчни рачки. Мали : 14 х 15 инчи, 8,5 инчни рачки. Комплетот доаѓа со 4 кеси, 2 големи и 2 мали. ИЗДРЖЛИВ : лесен, но многу отпорен на абење и не рипува лесно. Направено со најлон. Држи до 44 килограми. Водоотпорен. УПОТРЕБА : за носење намирници, купување, патување и складирање. Може да се користи и како торба за книги или торба за ручек.

Избор на купувачи..