• Неодамнешно
Креативна Перница Од Сончоглед Супер Мека Повеќенаменска Цветна Перница За Домашна Дневна Соба Декорација На Спалната Соба Ново
zoom_in

Креативна Перница Од Сончоглед Супер Мека Повеќенаменска Цветна Перница За Домашна Дневна Соба Декорација На Спалната Соба Ново

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава Со Сјае Од Пазарот На Џојбај.Карактеристики : 1. Симпатичната кадифена играчка од сончоглед е изработена од супер мек, издржлив кадифен, исполнет со висококвалитетен пп памучен материјал, многу мек и удобен.2. Многу мека и симпатична кадифен играчка, ќе може да игра во секое време, може да се користи како перница или како перница.3. Уникатен и симпатичен дизајн на кадифен кукла. Децата од сите возрасти ќе ја сакаат оваа кадифена играчка од цртан филм, која може да се користи за играње, или како играчка за прегратка додека читаат, гледаат ТЕЛЕВИЗИЈА и учат.4. Широк спектар на употреба : погоден за спални соби, расадници, дневни соби, домови, канцеларии, игралишта итн.5. Совршен избор за подарок : Оваа симпатична играчка е совршен подарок за роднини, пријатели и колеги На Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ и други празници.   2.Ве молиме дозволете отстапување од 1-3см поради рачно мерење Опис : Материјал : Кадифен, Долу памучна големина : 40см/50см/70см симпатичната кадифена играчка од сончоглед е изработена од супер мек, издржлив кадифен, исполнет со висококвалитетен пп памучен материјал, многу мек и удобен. Многу мека и симпатична кадифен играчка, ќе може да игра во секое време, може да се користи како перница или како перница. Уникатен и симпатичен дизајн на кадифен кукла. Децата од сите возрасти ќе ја сакаат оваа кадифена играчка од цртан филм, која може да се користи за играње, или како играчка за прегратка додека читаат, гледаат ТЕЛЕВИЗИЈА и учат. Широк спектар на употреба : погоден за спални соби, расадници, дневни соби, домови, канцеларии, игралишта итн. Совршен избор за подарок : Оваа симпатична играчка е совршен подарок за роднини, пријатели и колеги На Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Божиќ и други празници.

Избор на купувачи..