• Неодамнешно
Фетерна Женска Секојдневна Печатена Работна Облека Со Кратки Ракави Со Двојни Џебни Врвни блузи за жени облечени секојдневни секси
zoom_in

Фетерна Женска Секојдневна Печатена Работна Облека Со Кратки Ракави Со Двојни Џебни Врвни блузи за жени облечени секојдневни

DEN 351.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Прилики : можете да ги носите овие секојдневни врвови и дуксери на работа, канцеларија во текот на есента, зимата, пролетта. Ние користиме висококвалитетни материјали за кроење на врвовите, ткаенините се меки и погодни за кожата, што ви дава убаво искуство при носење.Женска Секојдневна Печатена Работна Облека Со Кратки Ракави со Двоен Џеб ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате.Деталите за големината на белешката се разликуваат меѓу различните бои. Секојдневно Носење, Дома,Улично Носење, Датуми, Одмор, Шопинг, Кафулиња и Други Секојдневни Прилики.Карактеристики : Материјал Лесен, ултра мек може да ве стопли цел ден, но останете ладни пригода : Секојдневно носење, вокација, Божиќ, состаноци, спорт, училиште, работа,улично носење итн.50"XXXXXL156cm/61.Овие облечени кошули лесно може да се совпаднат со панталони, хеланки, шорцеви и фармерки за стилски изглед во потопло време и да се загреат во постудено време.

Избор на купувачи..