• Неодамнешно
Авамо Прачка Џеб Врба Лист Тул Прозорец Завеса Воил Прозорец Завеса Чиста Прозорец Третмани За Спална Соба, Дневна Соба Жолта 39 x106
zoom_in

Авамо Прачка Џеб Врба Лист Тул Прозорец Завеса Воил Прозорец Завеса Чиста Прозорец Третмани За Спална Соба, Дневна Соба Жолта

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Вклучен пакет : 1 x Чиста Завеса Само (Ако треба да ја покриете двете страни на прозорецот, можеби ќе треба да купите 2 парчиња) Забелешка : 1. Лесно За Нега : машина за перење Во нежен циклус и ладна вода, не избелувајте. Стил : чистите третмани со прозорци на Воил изгледаат одлично во секој стил на дом, било да е тоа традиционална или модерна куќа на фарма, нудејќи лесно, воздушно чувство што го омекнува амбиентот на просторијата.

Избор на купувачи..