• Неодамнешно
Ромик Нерѓосувачки Табли За Трчање За 06 - MAZDA CX7
zoom_in

Ромик Нерѓосувачки Табли За Трчање За 06 - MAZDA CX7

DEN 3134.88

Количина на стоки
check Достапно на барање

На Таблите За Трчање На Romр Од Ромик Ќе им позавиди вашето соседство. Остриот Европски дизајн е надополнет со линии слични на Брич со технологија за Обезбедување На Зафат. Rzr Таблите за Трчање ќе го доведат вашето возило на следното ниво детали : Изработени Во Европски Модерен Европски Стил дизајниран За Денешен SUV и CUV алуминиумски 350 lbs капацитет на тежина од две табли за трчање вклученаттешки држачи за монтирање и хардвер Вклученвозило Специфично За прилагодена Површина од 6 Инчи Со технологија За Обезбедување На Зафат полиран Нерѓосувачки Челик за лесно ОДРЖУВАЊЕ Доживотна гаранција 2006-2012 mazda Cx7 Cx7 трчање одбори 06-12 mazda cx7 од нерѓосувачки Челик rzr серија romik.

Избор на купувачи..