• Неодамнешно
Дифумос Деца Обичен Лизгање На Вода Чевли Патики Лето Лесен Бос Брзо Сува
zoom_in

Дифумос Деца Обичен Лизгање На Вода Чевли Патики Лето Лесен Бос Брзо Сува

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Удобно Чувство : Чевлите За Пливање Повеќе Дишат Мазни и Ултра лесни, Кои Ги Одржуваат Вашите Стапала Лесни, Суви и Удобни. Горниот дел од чевлите на плажа е изработен од ткаенина за нуркање што дише и брзо се суши, која цврсто се вклопува на кожата. Еластичната уста на чевлите не е лесно да се повреди по долго носење и може многу добро да ја заштити нежната кожа на децата. Откако Ќе Ги Користите Чевлите За Чорапи, Можете Лесно Да Ги Преклопите.5 Y, Сад 7y, Сад 8, Сад 8.Горниот Материјал Ги Прави Чевлите на Плажа Да Дишат и Удобни За Време на Спортови на Вода.

Избор на купувачи..