• Неодамнешно
Esо Мали Девојчиња Момчиња Памучна Маичка Џемпер Блуза, Деца Со Долги Ракави Цврсти Врвови На Пуловер, 1-7Т
zoom_in

Esо Мали Девојчиња Момчиња Памучна Маичка Џемпер Блуза, Деца Со Долги Ракави Цврсти Врвови На Пуловер, 1-7Т

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Littleо Мали Момчиња Девојки Памук Долг Ракав Џемпер Со Висок Врат Детска Цврста Блуза Врвни Дуксери. . Спецификација : . Материјал : Памук. Стил : Секојдневен. Тип На Шема : Цврст. Должина На Облека : Редовна. Пол : Бебе Момчиња/Девојки. Јака : Желка. Возраст : 1-7 Години. Боја : Сива, Црвена, Црна, Беж, Бела, Жолта. Сезона : Пролет/Aut/Зима. Повод : Секојдневно. . Големина Шема : . Големина - - - - Возраст - - - - - - - Горна Должина - - - - - - - - - - - Биста-Ракав. 801-2Т - - - 36см/14.17 "- - - 40см/15.74 " - - - 31см/12.20". 902-3Т - - - 38см/14.96 "- - - 44см/17.34 " - - - 33см/12.99". 100-3-4Т - - - 40см/15,74 "- - - 48см/18,89 " - - - 35см/13,77". 110-4-5Т - - - 42см/16,53 "- - - 52см/20,47 " - - - 37см/14,56". 120-5-6Т - - - 45см/17.32 "- - - 56см/22.05 " - - - 40см/15.74". 130-6-7Т - - - 48см/18,89 "- - - 60см/23,62 " - - - 42см/16,53". . . . Точка Вклучува : . 1 * Детски Џемпер Врвен Секојдневен цврст џемпер со долг ракав за мали девојчиња како основни врвови. Изработени од памучна ткаенина. Мека, пријатна и дише. Погоден за момчиња и девојчиња од 1 до 7 години. Совршен за секојдневно носење, забава, пикник и фотосесија итн.

Избор на купувачи..