• Неодамнешно
Женски Плус Пижами Комплети Леопард Печатење Комплети Панталони За Спиење Пј Сет Разнобојни 1XL
zoom_in

Женски Плус Пижами Комплети Леопард Печатење Комплети Панталони За Спиење Пј Сет Разнобојни 1XL

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Плус Големина Пижами Сетови Обичен Леопард Печатење Круг Вратот Панталони Сетови Разнобојни 1 XL (14) Ограничени количини, ексклузивно за !Повеќебојни Секојдневни Комплети За Панталони Со Леопард Печатење Плус Сетови За Пижами Со Големина Плус Спиење И Дневна Плус Големина Пижами СЕТОВИ ГОЛЕМИНА И Вклопување(Инч)ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме внимателно проверете ги деталите за нашата големина пред да нарачате. Плус Големина Пижами Поставува Повик Леопард Печатење Круг Вратот Панталони Поставува Разнобојни 1 XL (14). Леопард Печатење Плус Големина Пижами Поставува Краток Ракав Мало Истегнување Разнобојни 1xl_us големина(14). Пол : Жени,Жена,Дама,Девојки, Женски. ПРИЛИКА : Одлично За Секојдневниот живот, ноќна облека, облека за спиење, салон, будоар и одмор. Различни начини на облекување создаваат различен стилски изглед. Тоа може да биде и роденденски подарок за вашата мајка,сопруга или пријателка.Погоден за пролет, лето, fall и зима. Боја : Повеќебојна. Стил : Секојдневен. Тип На Шема : Леопард Печатење. Детали : Џеб. Тип : Панталони Сетови. Деколте : Кружен Врат. Должина На Ракавот : Краток Ракав. Ткаенина : Мало Истегнување. Упатства за нега : машинско перење или професионално хемиско чистење. Шир : Не. Забелешка : пред нарачката, ве молиме внимателно прочитајте Ја Табелата Со Големини. Споредба На Големината НА САД : XS( 2), S(4), M(6), L(8/10), XL(12) *ПЛУС ГОЛЕМИНА : 0 XL(12), 1 XL(14), 2 XL(16), 3 XL(18), 4 XL(20), 5 XL(22).

Избор на купувачи..