• Неодамнешно
Warner Derndle Chestnut Fau Plywood позадина
zoom_in

Warner Derndle Chestnut Fau Plywood позадина

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Богати и брои, топли кафеави тонови изгледаат како прекрасна дамка од костен на wallид од иверица. Одлично за области со висок сообраќај, оваа позадина е исклучително издржлива и целосно чистата. Дернел костен Фукс иверица е неподготвена, винил позадина поддржана од ткаенина. Оваа позадина нема повторување со случаен натпревар. Исто така е и чистак и строго. Позадината за иверица од иверица од Дернлл од Лакиот ден доаѓа на ролна што мери 27 инчи на 27 стапки и покрива околу 60,8 квадратни метри. Совршено за современиот декоратор, позадинските позадини на Lucky Day имаат најразлични отпечатоци и факс текстури кои ќе го надополнат секој стилизиран дом. Постигнете полиран и елегантен поглед преку огромен асортиман на дизајни, како што се ботанички, флорали, факс текстури, отпечатоци инспирирани од постелнина, традиционални дамаци и многу повеќе! Среќниот ден на брендот го вреднува квалитетот и стилот. Неизвесен винил материјал поддржан од ткаенина; Нема повторување, случаен натпревар; Чистак и стриплива; 27-во долга ролна од 27 метри; Опфаќа околу 60,8 квадратни метри.

Избор на купувачи..