• Неодамнешно
Трговска марка ликовна уметност Uptown Canvas Art by Rob Cherry
zoom_in

Трговска марка ликовна уметност Uptown Canvas Art by Rob Cherry

DEN 1530.08

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „Uptown“ платно уметност од Роб Чери : Уметник : Роб Чери. Тема : пејзажи. Стил : современ. Тип на производ : галерија обвиткано платно уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Избор на купувачи..