• Неодамнешно
Лок Супер Лепак Професионален Гел, Од 1, Јасно г Шише
zoom_in

Лок Супер Лепак Професионален Гел, Од 1, Јасно г Шише

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Кога имате тешка работа која бара супериорни перформанси во однос на обичниот супер лепак,не гледајте подалеку Од Супер Лепак Лок 20гр Про Гел. Формулата за гел без капе е идеална за вертикални апликации и работи и на порозни и на непорозни површини. Големата големина на шишето од 20 грама го прави Про гелот совршен за завршување на поголеми, подетални проекти или неколку помали работни места. Loctite Pro гелот доаѓа со прецизна млазница за точна примена и се суши јасно за чиста завршница на сите ваши омилени тешки diy проекти. Се врзува за широк спектар на површини, вклучувајќи дрво, метал, кожа, гума, хартија, керамика и повеќето пластика. Поставување за само 15-30 секунди без стегање, Про Гел Супер Лепак е отпорен на влага, повеќето хемикалии и температури на замрзнување. Бојата на производот е Јасна. Производот доаѓа во шише од 20 гр. Тешки : Про гел супер лепак создава силна, долготрајна врска која се спротивставува на влагата, повеќето хемикалии и температурите на замрзнување. Лесен за употреба : прецизната млазница лесно не нанесува лепак за капе за искуство без неред, дури и на вертикални површини. Разновиден : Погоден и за порозни и за непорозни апликации, вклучувајќи дрво, метал, кожа, гума, хартија, керамика и повеќето пластика. Употреба : големата големина на шишето од 20 грама овозможува завршување дури и на најкомплицираните проекти или лесно повторување за употреба на неколку помали работни места. Чиста Завршница : безбојната формула се суши јасно и се поставува за 15-30 секунди без стегање. Надворешно Пакување Без пластика : истиот сигурен производ на кој му верувате, сега со еколошко надворешно пакување. Боја : Јасно. 20 гр Шише.

Избор на купувачи..