• Неодамнешно
Момци во боја блокиран резервоар, маица и шорцеви, сет на 3 парчиња, големини 4-12
zoom_in

Момци во боја блокиран резервоар, маица и шорцеви, сет на 3 парчиња, големини 4-12

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Резултат поени за вашиот мал спортист со оваа разноврсна облека со 3 парчиња поставена од RBX, во која има прекрасна маица во боја и врвот на резервоарот со шорцеви за изведба. Одлично за активни денови или лов, оваа мешавина и совпаѓање поставени парови совршено со неговата секојдневна гардероба. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 маица, 1 резервоар и 1 пар шорцеви. Карактеристики на TEE : стил на пуловер; екипаж; кратки ракави; Детали за блок во боја. Карактеристики на резервоарот : стил на пуловер; екипаж; кратки ракави; детали за контраст. Карактеристики на шорцеви : влечење на стилизирање со еластична лента за половината за удобност; Детали за блок во боја. Маици за маици, врвови на резервоарот и шорцеви облеки поставени за момчиња.

Избор на купувачи..