• Неодамнешно
Lee® Women'sенски плус Ултра Лу удобност со Fle Motion Skinny Leg Jean
zoom_in

Lee® Women'sенски плус Ултра Лу удобност со Fle Motion Skinny Leg Jean

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Барате најудобно, формирано фитинг фармерки што може да се замисли? Имаме слаби. Овие ултра ултра луксуз удобност со флексибилно движење слаби фармерки имаат мазно вклопување на половината што нема да се врзуваат и премиум кривата на тексас тексас, која се движи со вас. Пар со форма што одговара на форма за уште поголема привлечност на кривата. Висок пораст. Тенок вклоп. Слабиот отвор на нозете. Флексибилна, необврзувачка лента за половината. 5 џебови. 29 "Основен инсим. 64% памук, 33% полиестер, 3% спандекс. Стил #112343989.

Избор на купувачи..