• Неодамнешно
Ролер дерби девојки Сити Лајтс лизгалки, големини и 13
zoom_in

Ролер дерби девојки Сити Лајтс лизгалки, големини и 13

DEN 847.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Скејките на девојчињата „Ролер дерби“, големини 12 и 13, се опција со високи перформанси погодна за ентузијасти за лизгање на уметничко лизгање. Тие имаат спортски дизајн на чевли за зголемена удобност и стил, како и затворање на велкро и чипка за безбедно вклопување. Покрај тоа, овие ролери за девојчиња имаат лесна најлон рамка за полесно забрзување. Ролер дерби девојки Сити Лајтс Скијс : Дизајн на спортски чевли. Подигање за затворање на велкро и чипка. Лесна најлонска рамка. 54мм алуминиумски камиони со двојно дејство. Фрлени уретански тркала : 4 осветлени надвор; редовно внатре. 608 Z Excellerator Leating. Овие лизгачки дерби -дерби се достапни во големини : 12. 13.

Избор на купувачи..