• Неодамнешно
Amerelle 70ddb Halle Wallplate, дуплекс, леано метал, бронза на возраст, 1-пакет
zoom_in

Amerelle 70ddb Halle Wallplate, дуплекс, леано метал, бронза на возраст, 1-пакет

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оставете траен впечаток за вашиот домашен декор кога ќе изберете amerидни плочи на Amerelle. Со огромен спектар на стилови што треба да изберете, нашите wallидови ќе бидат дефинирана карактеристика на проектите за подобрување на вашиот дом. Додадете ги нашите wallидови како украсен акцент во секоја просторија, со појавување на елементи за дизајн, како што се хардвер за кабинет, водовод и осветлување, подови, позадина и повеќе. Парови добро со уметност и занаетчиство, ориентални, боемски, земја, куќа, куќа, куќа, преодни стилови. Зголемување на стилот : wallидот на Amerelle ќе му даде богатство и елеганција на вашиот простор и ќе биде завршен допир на вашиот декор за дома и проекти за подобрување на домот. Нашиот широк избор на wallидови е погоден за да одговара на кој било стил на декор и финиш на боја . Индустриски : Направете изјава со смели метални материјали и завршувања што одекнуваат на индустриски простор. Трајна вредност : Знајте дека примате издржлив, долготраен производ кога купувате amerидна плоча на Amerelle. Направено од најдобрите материјали за одржување на својата завршница со години. Wallидот на Amerelle е ефтина надградба на кој било дом . Супериорен квалитет : Amerилските плочи се направени со вас и вашиот дом во умот. Тоа се завршните допири што го прават вашиот дом посебен. Ние нудиме врвни производи што се сигурни дека ќе траат, така што вие и вашето семејство може да се фокусирате на уживање во вашиот дом . Детали за производот : Големина : 2 Дуплекс styleиден стил : Индустриски материјал : Cast Metal Finish : Aded Bronze Dimensions : 0.25 “(L ), 3.0625 "(W), 4.8125" (H) UL наведени, завртки и вклучен хардвер за монтирање.

Избор на купувачи..