• Неодамнешно
Крал кревет на островот Марко
zoom_in

Крал кревет на островот Марко

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дизајнот на креветот на островот Марко, се одликува со природни ратан ткаени плетени и махагони цврсти материи. Рака ја нанесуваат белата завршница. Слушалката и подножјето содржат внатрешно подлога за дополнителна удобност. Акценти завиткани од кожа.

Избор на купувачи..