• Неодамнешно
Дворот Клер петел во затворен килим на отворено, 2'3 14 ', природно црвено
zoom_in

Дворот Клер петел во затворен килим на отворено, 2'3 14 ', природно црвено

DEN 1103.04

Количина на стоки
check Достапно на барање

Во живо подобро. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Моделите може да се разликуваат малку според избраната форма и големина.Купувајте Safavieh на. Пакувањето и превозот на вашиот килим може да предизвикаат привремени набори; Овие површински бранови не се несовршености или штети и постепено ќе се повлекуваат; Задното тркалање или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин за отстранување на набори во килимот во вашата област; Оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се изедначат. Safavieh разви специјален ткаен сисал кој постигнува сложени дизајни кои се толку лесни за одржување, едноставно го чистите вашиот килим со црево за градина. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може да варираат малку. Ниту една подлога за поддршка, подлога за килими (продадено одделно) за да се избегне менување и лизгање. Забележете : Сликите и димензиите на производот на нашата веб -страница се што е можно попрецизни. Колекцијата за колекции на килими со кора за сите временски услови за колекција на двор, се создаде за денес? Овие прекрасни, но практични килими, преземаат украсување на отворено на следното ниво со нови дизајни во модни напред бои и обрасци од класичен до современ.

Избор на купувачи..