• Неодамнешно
Линон Хардинг 3-полица 3-полица за заштеда на вратата за заштеда на вратата, широк 26 широк, природен бамбус финиш
zoom_in

Линон Хардинг 3-полица 3-полица за заштеда на вратата за заштеда на вратата, широк 26 широк, природен бамбус финиш

DEN 1279.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Облекајте ја вашата бања со функционално складирање без да жртвувате стил со овој заштедувач на шик простор. Окупирајќи го минималниот простор за подот, заштедувачот на просторот за хард во Linon е совршен за додавање на складирање на мали простори. Просторот заштеда е изработен од природен бамбус и се затегнува зад тоалетот и го искористи вертикалниот простор. Две лизгачки врати чуваат три внатрешни полици скриени. Идеално за куќиште за бања, ова парче користи вертикален простор над тоалетот за да додаде разноврсно складирање во секоја големина бања. За дополнително складирање и кохезивен изглед, комбинирајте го ова парче со другите во колекцијата. Линон Хардинг 3-полица 3-полица за заштеда на врата, широк 26 "широк, природен бамбус финиш три пространи внатрешни полици. Две лизгачки врати. Зафаќа минимален простор за подот. Едноставен, разноврсен дизајн. Цврст и траен. Изработен од цврст бамбус. Димензии на полица : 23,625 „W x 8,5“ d x 0,5 ”дебели; Подот до дното на полицата : 34,25 ". Собрани димензии : 26" W x 11 "D X 65" H. Капацитет на тежина : 25 фунти по полица. Потребно е собрание. Бродови во 1 кутија.

Избор на купувачи..