• Неодамнешно
Краток женски велосипед на Рибок
zoom_in

Краток женски велосипед на Рибок

DEN 223.36

Количина на стоки
check Достапно на барање

Shortенската суштина на Reebok Short со 7 ”inseam и задниот џеб ќе ви биде ново одење на велосипед кратко оваа сезона. Направени од основен материјал за изведба, овие шорцеви ќе ве натераат да се чувствувате поддржани за време на вежбањето со висок интензитет. Шорцевите се карактеризираат со брендиран цртеж, за да можете да ги прилагодите шорцевите на вашата удобност. Чувајте го вашиот телефон или какви било други работи во удобен задниот џеб. Однесете го денот во доверба и стил! Направено од 78% полиестер, 22% спандекс. Лого со цврсто печатење. Трчање кратко. 7 ”inseam. Машина за перење.

Избор на купувачи..