• Неодамнешно
Колман НФЛ Чикаго мечки стол за задната врата на младите
zoom_in

Колман НФЛ Чикаго мечки стол за задната врата на младите

DEN 862.24

Количина на стоки
check Достапно на барање

Внесете ги малите во акција со оваа помала младинска големина Чикаго мечки што преклопуваат стол на задната врата. Однесете ја удобноста со вас во игра. Кога ќе се заврши забавата, преклопете го преносно столче, лизнете го во торбата за носење и ставете ја преку рамото. Колман НФЛ Чикаго мечки стол за задната врата на младите : Заклучување на безбедноста на децата за да се избегнат прстите. 1 чаша за мрежи. Вклучува кутија за носење на логото на тимот. Оценка за тежина од 165 фунти. Рамка : 15мм во прав обложена челична рамка. Материјал : 600 D полиестер. Димензии : 26 "h x 15" d x 25 "w.

Избор на купувачи..