• Неодамнешно
Раскинете ја бендот за венчавки од не'рѓосувачки челик за бесконечност Камо Камо со вкрстени четкани рабови и се вклопуваат лукс удобност
zoom_in

Раскинете ја бендот за венчавки од не'рѓосувачки челик за бесконечност Камо Камо со вкрстени четкани рабови и се вклопуваат

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Совршен прстен за какво било принудување; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате со природата и да се истакнувате во толпа. Бендот е изработен од не'рѓосувачки челик кој е лесен за одржување, оцрнуван отпорен, траен, хипоалергичен и достапен. Mossy Oak Break Up Infinity Men's Camo 7mm Не'рѓосувачки челик свадбена лента со вкрстени четкани рабови и лукс удобност вклопување : Совршен прстен за секоја пригодна даб маскирна инвалеј ви овозможува да се мешате со природата и да се издвојувате во градежништвото на челик за да се одржи.

Избор на купувачи..