• Неодамнешно
Свежината гарантираше ниту една пита со тиква додадена шеќер, Оз
zoom_in

Свежината гарантираше ниту една пита со тиква додадена шеќер, Оз

DEN 58.88

Количина на стоки
check Достапно на барање

Донесете големи, смели сезонски вкусови во вашиот дом со нашата свежина не гарантираше никаква пита со тиква додадена шеќер. Комплетирано со крцкава кора од пита и пријатно полнење со тиква, оваа осум-инчна пита е совршен додаток на секоја забава за одмор или семејна вечера. Уживајте во парче од овој десерт загреан со лажичка сладолед од ванила на врвот или сервирана на собна температура со кукла од шлаг. Плус, овој специјален рецепт нема додаден шеќер, така што можете да се чувствувате добро за вашиот избор. Со толку многу начини да уживате, сигурно ќе ја сакате оваа свежина гарантирана ниту една пита со тиква додадена шеќер. Загарантирана свежина ви обезбедува вас и на вашето семејство висококвалитетна свежа храна што ви заштедува време и пари, од кои многу се готват свежи или подготвени во продавниците. Погодни решенија со додадена вредност во секоја ставка загарантирана со свежина. Свежината гарантираше ниту една шеќер додадена пита од тиква, 22 мл : крцкава пита кора исполнета со полнење во центарот на тиква. Пар со сладолед или шлаг за крем за вкусен третман. Одлично за споделување со семејството и пријателите. Направени со високо квалитетни состојки.

Избор на купувачи..