• Неодамнешно
Заменски сензор за мапи за замена компатибилен со 1999 година- Jeep Grand Cherokee 2000- Dodge Dakota 8cyl 4.7L
zoom_in

Заменски сензор за мапи за замена компатибилен со 1999 година- Jeep Grand Cherokee 2000- Dodge Dakota 8cyl 4.7L

DEN 1296.96

Количина на стоки
check Достапно на барање

Количина на специфики на производот Продадена : Продадена индивидуално Конфигурација : 3-постепено машко терминал; 1 Femaleенски Connector Inter Change Број на дел : AS141, PS10042 Warranty : 1-годишна неограничена милест гаранција за мирување сенсформно Производство од компоненти со врвен квалитет, ова е вашата најдобра опција и ефтина замена за вашата обнова, поправка и потреби за одржување-ОЕ за замена на ОЕ за вашите оштетени или стари лица Фабрички дел.compatibational со следниве возила : Dodge2000-2001 Дакота (подмодел : база, SLT, Sport) 2000 Durango (Submodel : SLT Plus, Sport) 2000-2001 Durango (подмодел : база, SLT) Jeep99-2001 Grand Cherokee (подмодел : Laredo, ограничен) Број на размена на делот : AS141, PS10042 FITS SELECT : 1999-2001 Jeep Grand Cherokee Laredo 2001 Dodge Dakota Quad 2000 Dodge Dakota 2000-2001 Dodge Durango и повеќе-Додадете го вашето возило на нашето вклопување во вклопувањето за да проверите.

Избор на купувачи..