• Неодамнешно
Главни мрежи со висок сјај црна рамка за слика
zoom_in

Главни мрежи со висок сјај црна рамка за слика

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Лесно прилагодете го вашиот дом или канцелариски простор со топлината и убавината на безвременските мрежни мрежи 5x7 висока сјајна рамка за слики. Оваа класична рамка доаѓа во четири неутрални опции во боја кои суптилно додаваат софистицирано чувство во вашиот декор на вашиот дом, додека се осигура дека вашата омилена фотографија е привлечност на starвездите. Тоа е одличен начин да ги фатите моментите на добри времиња со пријателите, семејството, миленичињата, сеќавањата за одмор, па дури и малите уметнички отпечатоци. Дајте ја оваа прекрасна рамка како персонализиран подарок за време на празниците, за родендени, годишнини, свадби, домаќинство и многу повеќе. Секоја цврста рамка вклучува стакло за дополнителна заштита на вашите скапоцени спомени. Рамката, исто така, има сè што ви треба за напор да ги прикажете вашите фотографии, вклучително и штанд за приказ на таблети и закачени wallидови за прикажување на wallидот за приказ на wallидови. Рамката може да се прикаже вертикално или хоризонтално. Комбинирајте со повеќе рамки од оваа колекција за да создадете навистина уникатен и обичен приказ во вашиот дом или канцеларија! 5x7 рамка за слика со висок сјај.

Избор на купувачи..