• Неодамнешно
Willow Creek Press Bad Dad Shakes Bo Calendar
zoom_in

Willow Creek Press Bad Dad Shakes Bo Calendar

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Шегата на тато е деликатна работа. Дел знаејќи хумор, дел недостаток на хумор, тоа е само услов е тоа што не предизвикува смеа од нејзината публика, туку изнервираниот одговор : "daaaaaaaaad". Лош тато шеги на дневни календари е најголемата, најлошата колекција на "Толку лоши што се всушност добри " шеги што се гарантираат да испорачуваат дневна доза на жлебови и миризли во текот -Составени мастила на сертифицирана хартија FSC и се монтираат на држач за рециклирање за лесен приказ. Вклучени се сите поголеми јавни и културно значајни празници. Печатено со мастило засновано на соја на хартија FSC. 4,25 "x 5,25" страници за солзи. Рециклирачки, поп-ап календарски штанд.

Избор на купувачи..