• Неодамнешно
FolkArt Drizzle Отворено истурете чаши, сет на чаши за кружни за течности што истураат уметности и занаетчиски проекти
zoom_in

FolkArt Drizzle Отворено истурете чаши, сет на чаши за кружни за течности што истураат уметности и занаетчиски проекти

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Создадете разни обрасци и ефекти со кругот на отворено преливање на Circle Folkart. Секоја од 6-те отворени чаши со кругови има двострани директно и брановидни рабови за создавање уникатна уметност со флуид. Создадете соништа мешани обрасци со додавање на истурање на боја во чаши и гледање на проток на бои. Овие чаши се издржливи и еднократно и лесно се чистат со сапун и вода. Истражете го истурот со употреба на производи од прелив на Folkart или која било истурање на боја со плоштадот Folkart Drizzle со отворено истурете. Истражете ги нашите алатки за drizzle-Folkart Drizzle Circle Open Sur Cups Set вклучува 6 чаши со отворено ширење на кругот кои имаат двострани права и брановидна рабови за создавање уникатна уметност на флуид . Забавна апликација-Создадете разни обрасци и ефекти со отворени чаши за истурање. Ниту две истури на боја не се слични!. Издржлив материјал - овие чаши се издржливи и еднократно - совршени за повеќе проекти за течности и занаети!. Едноставно чистење - чисто додека е влажно со сапун и вода . изрази се - доживејте слобода на изразување преку флуидна уметност! Сè што оди со алатки за преливање на Folkart и премија претходно мешана течност што истура акрилна боја!.

Избор на купувачи..