• Неодамнешно
Легендарниот легендарен машки редовно вклопување со 5 џеб
zoom_in

Легендарниот легендарен машки редовно вклопување со 5 џеб

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Легендарниот кратки животи на Ли Мажите со 5 џеб до своето име. Стилот на средниот пораст е дизајниран во мека мешавина од памук, вклучувајќи рециклирани влакна и спандекс за стрии. Шорцевите со 5 џеб ви даваат многу простор за чување на најважните работи. Направени со допир на спандекс за флексибилна удобност, овие шорцеви се подготвени за што и да носи викендот. Среден пораст за класична удобност. Редовно вклопување, дизајниран за секојдневен стил. Иконски шорцеви од 5 џеб за складирање на најважни работи. Стил# 112314744. Флексибилен удобност : 70% памук, 20% рециклиран памук, 9% полиестер, 1% спандекс.

Избор на купувачи..