• Неодамнешно
CaComMARK PI Плус Големина Врвови Дозвола Женски Печатени Денот На Независноста Маица Слободно Време Краток Ракав V - Вратот Блузи Бели
zoom_in

CaComMARK PI Плус Големина Врвови Дозвола Женски Печатени Денот На Независноста Маица Слободно Време Краток Ракав V - Вратот

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Пролет Лето Печатење Денот На Независноста Топ Слободно Време Краток Ракав V-Вратот Блузикарактеристики : 1.Карактеристики : Врат, Краток ракав,Еднобојна,Секојдневна ,Облека,Стилски и дизајн,Летни секојдневни Врвови.2.Материјал : полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. 3.Стил : Овие Врвови со Еднобојни Бои Можат Да бидат Одлични под јакни или сами, облечени со фармерки, шорцеви, Фустан,потпетици или станови, токму онака како што сакате 4.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето и Пролет.5.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Пролет Лето : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Полиестеркол : в-декстил : Секојдневен, Должина : Редовна Должина на Ракавот : Краток ракав како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Со Големина На Големина.Usukeubustsleevellengthlarge81238114cm/44.88"22cm/8.66" 72cm/28.35 " Големина : LSize. : Ларгеус : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 114cm/44.88"ракав : 22cm/8.66" Должина : 72cm/28.35 " Обични Врвови Плус Големина За Жени на Продажба. Летни Жени Секојдневен Краток Ракав Маица/ Блузи/ Блузи. Женски Блузи И Кошули Дозвола; Резервоарот Блузи За Жени Плус Големина.

Избор на купувачи..