• Неодамнешно
Женски Врвови Лето V Вратот Плисиран Појас Шифон Кратки ракави Блуза Кралската Сина
zoom_in

Женски Врвови Лето V Вратот Плисиран Појас Шифон Кратки ракави Блуза Кралската Сина

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Врвови Лето V Вратот Плисирани Појас Шифон Кратки ракави Блуза. *Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Нашиот, Што Покажува Во Деталите За Производот Слики.Материјал : 100% Шифон Бои : Вино, Сина, Кралска Сина, Црна, Сива,Бела,Бежиза : С,М,Л,XL, Xxlsleve Должина : Краток Ракав Шема : Печатени/Цврстина : Thin Style : Слободно Време, Боемски, Ретро, Europe Season : Пролет, Summer Occasion : Семејство, Одмор, Вработување, Патување Пакет вклучени : 1 Компјутер Жените Блуза. Совети : . Вистинскиот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Сликите Како Што Се Прикажуваат Различни Компјутери.Внимание Ако Размислување, Благодарам.Може Да Има Рачна Грешка од 1-230 см.Извинете За Непријатностите.Ве Молиме Преовладуваат На Вистински Објект, Модел Слики Само За Повикување.Обезбедете висококвалитетен производ и најдобра услуга за клиенти, доколку имате какви било проблеми, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Удобен материјал, погоден за различни прилики. Ткаенина освежувачки. Моден дизајн.

Избор на купувачи..