• Неодамнешно
Орликолекција Женска Основна Еластична Лента За Половината А-Линија Долго Макси Здолниште
zoom_in

Орликолекција Женска Основна Еластична Лента За Половината А-Линија Долго Макси Здолниште

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Орликолекција Линија Здолниште Макси Здолниште За Жени Еластично здолниште На половината Плус Големина Можете да носите Орликолекција За секаков вид настан, без разлика дали е поврзан со бизнисот, свечен или како едноставна дневна облека. Орликолекцијата макси здолниште изглед е многу трендовски во моментов, како и елегантен изглед за жената која сака да изгледа совршено составена за неколку секунди. Орликолекцијата носи Во Сите големини Мали, Средни, Големи, X-Големи, 1x, 2 X, 3 X плус големина и бои Црно Макси Здолниште, Тигарско Печатење, Леопард, Морнарица, Сива, Маслинка, Мока, Вино, Змија, Камуфлажа, Точкаста Точка. Со овие прекрасни бои на цврсти и печатени здолништа, ќе биде добро да одите во секоја пригода. Орликоматеријалот за собирање е полиестер и спандекс одличен за истегнување. Орликолекцијата Макси Здолниште има Еластичен Појас за држење на здолништето и удобно за одење. Орликолекцијата е направена професионална во САД. Кој Е Орликолекцијата? Зборувајќи За модата И разумното носење, Орликолекцијата е најпознатото име во модната индустрија денес. Со стил и талент, Орликолекцијата со децении ја сервисира модната индустрија со цена, мода и одлични измислици.   Orlycollection Женски Омилен Аперал : лесно се лизга и оди. Лесно да ги носите овие здолништа за секојдневно носење, забава, деловно опкружување, па дури и за салон. РАЧНО МИЕЊЕ ЛАДНО. НЕ ИЗБЕЛУВАЈТЕ. СУВА РАКА. ЛАДНО ЖЕЛЕЗО.Материјал : ДТИ-95% полиестер 5 % спандекс.

Избор на купувачи..