• Неодамнешно
Kali_store Женски Дуксери Тенок Фит Врвови Со Долги Ракави Жени Цврсти Основни Маици За Вратот На Екипажот Опремени Дупки Исечени Излегување Маица Вајт, С
zoom_in

Kali_store Женски Дуксери Тенок Фит Врвови Со Долги Ракави Жени Цврсти Основни Маици За Вратот На Екипажот Опремени Дупки Исечени

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Обична Блуза За Жени Раглан Врвови На Екипажот Градиент Дуксери Со Цврст Принт Врвни Долги Момчиња Со Големина Две Кратки Облекисезона : Зима. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Ракавот : Долг Ракав. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Каузални Карактеристики : печатени, Кружен врат и Долги ракави,Пуловер, Лабава фитинг, Модна Маица. Оваа туника е најдобра за натпревар хеланки, фармерки, шорцеви, слаби панталони, здолниште за секојдневен и трендовски изглед. Добро за девојче,дами, тинејџери, член на семејството, мајка, мама и пријатели. Прилики : Совршен За секојдневно носење, дома,работа,спорт,забава, одмор и така натаму. Одлични смешни подароци за Годишнина, роденденска забава, Денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Благодарноста, денот На Велигден.

Избор на купувачи..