• Неодамнешно
Уметнички ткајачи nylah модерна килим во затворен простор
zoom_in

Уметнички ткајачи nylah модерна килим во затворен простор

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Симплистичките, но привлечни килими од колекцијата Quatro без напор служат како примерна претстава на современиот декор. Прецизно ткаената конструкција на овие парчиња чамци издржливост и ќе обезбеди природен шарм во вашиот простор за украси. Направено со полипропилен, полиестер во Турција и има среден куп. Само чисто место. 60% полипропилен / 40% полиестер. Машина ткаена во Турција. Висина на купот : 0,3 ". Само затворен. Area Rug. Variety of colors and sizes available in the collection. Art of Knot. Designed to withstand everyday wear, this rug is kid-approved and pet-friendly. Perfect for high traffic areas of your home such as living room, dining room, кујна и ходници . Лесно за чистење и одржување, препорачуваме да се испразнуваат редовно и чистењето на самото место со чиста крпа. Секогаш тестирајте прво место. Исто така, користете ја рачната приврзаност на исправен вакуум . Функционалниот среден куп овозможува погодно поставување на влезовите, под мебелот и нема да ги попречувате влезовите. Препорачана подлога за килими.

Избор на купувачи..