• Неодамнешно
Inktastic 2 Роденден Момчиња Годишна Мечка Подарок Дете Момче Девојка Маица
zoom_in

Inktastic 2 Роденден Момчиња Годишна Мечка Подарок Дете Момче Девојка Маица

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Симпатична мала мечка во хеликоптер со број 2 и јас сум два цитат на 2-ри Роденден Маица За мали деца за момчиња мало дете-мека памучна маичка во погледни ме, големи детски бои. 4.5 мл., 100% чешлан памук со прстен. Белата е зашиена со 100% памучна нишка. Вратот на екипажот на врвот зашиени ребра. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Рамо до рамо снимање. Детска Маица. Inktastic 2 Роденден Момчиња 2 Годишниот Мечка Дете Краток Ракав Маица Машки Бела 2t. 2 роденден дете момче мечка Дете Маица со број 2 и јас сум два цитат за 2 годишниот. Маиците со цврста боја се 100% памук, други Се Мешавина од памук/полиестер. Врвот зашиени ребро екипажот. Двојна игла зашиени ракави и долниот раб. Печатени ВО САД. јас сум детски хеликоптер партија прослава облека подарок дете дете од предучилишна возраст дете облека hws.

Избор на купувачи..