• Неодамнешно
Супериорен Конец Брои Јорган Покритие Сет, Сива, Кралот Калифорнија Крал
zoom_in

Супериорен Конец Брои Јорган Покритие Сет, Сива, Кралот Калифорнија Крал

DEN 1904.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Перница шам има 2" прирабница детали и плик затворање. СЕРТИФИКАЦИЈА : Оеко-ТЕКС Сертифициран за исполнување на безбедносните и еколошките стандарди. Еднократно. Идеален за употреба во текот на целата година. За ваша погодност, овој јорган се затвора со јасни, скриени копчиња што нема да се вратат. Сетот може да се пофали со суптилен трепет од шарени сатенски ткаат. Јасно затворање на копчето на капакот на јорганот. Омекнување по секое перење, овој комплет е достапен во различни бои за да одговара На вашиот сегашен ансамбл За постелнина Супериорен Комплет За Покривање На Јорган Од 400 Конци,Крал/ Калифорниски Крал : Комплетот Вклучува : една покривка за јорган, две шами за перници (двојната големина вклучува една измама за перници). Отстранете ја постелнината од машината за сушење веднаш, притиснете со топло железо доколку е потребно.

Избор на купувачи..