• Неодамнешно
Аурурални Женски Маици Женски Модни Печатени Маици Кратки Ракави Блуза Круг Вратот Обични Врвови
zoom_in

Аурурални Женски Маици Женски Модни Печатени Маици Кратки Ракави Блуза Круг Вратот Обични Врвови

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женска Мода Печатени Маица Кратки Ракави Блуза Круг Вратот Повик Tops Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење.2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој Лесен, блузи е совршен за Оние Удобни денови!5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони Повод : Дома, Дневен Материјал : Имитација на памучен ракетен стил : Секојдневен, Моден Ракав Должина : Кратка Јака Со Ракави : Тркалезна Врата : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Со Големина.USUKEUBust Sleeve Length XLX-Голем101440112cm/44.09"220cm/86.61" 74cm/29.13 " Големина : XLSize. : X-Large US : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 112cm/44.09 "Ракав : 220cm/86.61"Должина : 74cm/29.13" Направени во Кина. 95%Полиестер, 5%Спандекс. Жените Лето Пуловер Круг Вратот Повик Љубов Печатење Блуза. Жени плус Во Облека. женски летни врвови дозвола под 5 5. женски летни врвови дозвола под 1 10.

Избор на купувачи..