• Неодамнешно
Бел Пакет, 28 + 28 Екстремни Временски Услови Зимски Зрак Бришачи
zoom_in

Бел Пакет, 28 + 28 Екстремни Временски Услови Зимски Зрак Бришачи

DEN 349.92

Количина на стоки
check Достапно на барање

Цврста Конструкција : Цврсто конструирана структура на сечилото на оклопните заптивки од елементите, така што бришачот може да обезбеди чисти, јасни марамчиња. Дизајнирано без изложен дел, Белото сечило Трико нема да се затне со снег и мраз, што ќе го направи совршен избор на бришачи за тие зимски месеци. Овие груби елементи го прават стареењето, или редовното абење, неизбежно и тие ја прават редовната замена приоритет. Под исцрпувачки притисок, сечилата на крајот ќе почнат да оставаат ленти каде што гумата повеќе не е цврста на шофершајбната. Само кога сечилата се носат до тој степен што повеќе не можат да го исчистат шофершајбната, овие возачи одлучуваат дека им требаат нови сечила. Стареењето и Напредните сечила За Бришачи го поминуваат својот работен век трпејќи дожд, снег, лапавица, остатоци од патишта, бубачки и измет од птици. Ова флексибилно сечило на зракот може да ве види дури и преку најлошите услови за возење.

Избор на купувачи..