• Неодамнешно
Miabella Carat Carat T.G.W овално се создаде сино сафир и обиколка создадени бели сафир и карат Т.В. Дијамант Стерлинг сребрен приврзок со ланец и обетки и прстен
zoom_in

Miabella Carat Carat T.G.W овално се создаде сино сафир и обиколка создадени бели сафир и карат Т.В. Дијамант Стерлинг сребрен

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

W создаде сино сафир и создаде бел сафир. Изработена во Стерлинг Сребрена, оваа дама ди инспирирана дизајн има педесет и две кружни, креирани сини сафири креирани сини сафири и создадени бели сафири со дваесет и четири кружни, дијаманти поставени со отвори (G-H-I, I3) формирајќи хало-шема околу Централниот камен. Јасност на дијаманти : I2-I3. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Мијабела фино накит имаше уникатно парче за секој стил. Безбедно и удобно се прицврстува со затворач на прстенот.

Избор на купувачи..