• Неодамнешно
Реална Симулација Бор Дрво Украс Вештачки Кондензиран Растение Бонсаи Декор
zoom_in

Реална Симулација Бор Дрво Украс Вештачки Кондензиран Растение Бонсаи Декор

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис. Користете ја оваа убава симулација бонсаи од борово дрво за украсување на вашиот дом! Ова . вештачки кондензиран растителен декор лесно може да создаде природна и свежа атмосфера. Ако. барате шармантен и природен декор, овој осветлува . подигнете го вашиот простор со нов свеж изглед. Карактеристики. - Боја : Зелена. - Материјал : Пластика. - Големина : Околу 35,00Х19, 00Х12, 00см/13, 76Х7, 47Х4, 72ин. - Декорот на боровото дрво е природен, транзицијата на бојата е рамномерна, текстурата на листот е јасна, а обликот е реален. - Може да се користи за украсување на домот, канцеларија, излог, цветен аранжман, декорација на работната површина. - Можете да им го испратите на вашите пријатели како подарок за загревање на куќата, многу ќе им се допадне. - Фината изработка, долгиот работен век, мулти-ниво, фините детали го прават декоративен и издржлив. - Лажниот декор за растенија во саксии доаѓа со дизајн на рамно дно, што го прави многу стабилен на работната површина. Декорот на боровото дрво е природен, транзицијата на бојата е рамномерна, текстурата на листот е јасна, а обликот е реален. Може да се користи за украсување на домот, канцеларија, излог, цветен аранжман, декорација на работната површина. Можете да го испратите на вашите пријатели како подарок за загревање на куќата, многу ќе им се допадне. Фината изработка, долгиот работен век, мулти-ниво, фините детали го прават декоративен и издржлив. Лажниот декор за растенија во саксии доаѓа со дизајн на рамно дно, што го прави многу стабилен на работната површина.

Избор на купувачи..