• Неодамнешно
Папагалот Што Зборува Миленичиња Го Повторува Она Што Го Велите Кадифен Животинска Играчка Електронска Играчка За Папагал
zoom_in

Папагалот Што Зборува Миленичиња Го Повторува Она Што Го Велите Кадифен Животинска Играчка Електронска Играчка За Папагал

DEN 215.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис. Ова е интересна електронска плишана играчка за папагали. Изработени од висококвалитетен пп . памук и кадифен материјал, тоа е и удобно за допир. Оваа полнета играчка ќе го израдува вашето дете. Симпатичен дизајн на изглед на папагал, обезбедете ја неговата популарност, привлечете го вниманието на децата. Карактеристики. - Материјал : ПП памук. - Големина : 18, 00Х11, 00Х7, 00см/7, 07Х4, 32Х2, 75ин. - Може да зборува и пее, без разлика на кој јазик или содржина зборувате, ќе се повтори. - Кога зборувате, кога ќе го вклучите прекинувачот, тој ќе мавта со крилјата за да го израдува вашето дете. - Пп памучно полнење, меко, добро чувство на рака, изглед на папагал, симпатичен дизајн, ја обезбедуваат неговата популарност и практичност кај децата и возрасните. - Совршено за подарок за вашите пријатели, член на семејството и многу повеќе за Време На велигденската забава. - Различни функции, музика, звучен слух, игри, негуваат интерес на бебето за играње, зборување. Може да зборува и пее, без разлика на кој јазик или содржина зборувате, ќе се повтори. Кога зборувате, кога ќе го вклучите прекинувачот, тој ќе мавта со крилјата за да го израдува вашето дете. Пп памучно полнење, меко, добро чувство на рака, изглед на папагал, симпатичен дизајн, ја обезбедуваат неговата популарност и практичност кај децата и возрасните. Совршен за подарок за вашите пријатели, член на семејството и многу повеќе за Време На велигденската забава. Различни функции, музика, звучен слух, игри, негуваат интерес на бебето за играње, зборување.

Избор на купувачи..