• Неодамнешно
Женски Блузи Големи Женски Маици Дами Топсестер Печатење Кратки Ракави Домашни Блузи Кошула Ракав Обични Маици За Жени Полиестер Црн Ххххл
zoom_in

Женски Блузи Големи Женски Маици Дами Топсестер Печатење Кратки Ракави Домашни Блузи Кошула Ракав Обични Маици За Жени Полиестер

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Нашата Големина Е Азиска Големина Женска Опремена Кошула Сите Женски Врвови Блузи Кошула Со Долги Ракави Блуза Топ Кола Долги Ракави Женски Породилни Лабави Врвови.05" должина : 79см/31.87" должина : 76см/29.94" рамо : 48cm/18. Откако ќе го облечете, дефинитивно сте модерни. Големината : Повеќе Големини.37" Рамо : 46cm/18. Дизајнот На Тркалезен Врат И Печатењеможе Да Направи Целата Кошула Да Има Свој Карактеристичен Стил, За Да Можете Да Ја Носите Уникатно Постоење.35"големина : xxl биста : 110cm/43.53"големина : xxxl Биста : 118cm/46. Материјал : Популарен Полиестер, Се Чувствува Мазен Против Кожата, Одличен За Секојдневно Носење За Да Бидете Ладни Цел Ден.82" Рамо : 56см/22.

Избор на купувачи..